Jump to content

- - - - -

Gitaristi na Forumu

• Please log in to reply
175 odgovor(a) na ovu temu

#41 Vampyr

Vampyr
  • Members
  • 18 posts

Vrijeme objave: 30 Listopad 2004 - 14:53

Ime: Nikola DusakDob: 18Trenutačna Oprema: Jackson WRMG Warrior (stizu EMG 81 i 85), Ibanez EX370/FTR, Fender Frontman15, ZooM 707II (u planu Hughes&Kettner WARP X 120W poweramp glava)Prijašnja oprema: Squier Fat Strat, BOSS MT-2 MetalzoneOprema Snova: Jackson KE2 Kelly, WR1 Warrior, 4x12" i 2x15" boxovi za WARP X glavu (uz to Mesa/Boogie TriAxis preamp + 2:90 poweramp)Trenutačni/prijašnji bandovi: Iskariot, razno razni projekti u pripremi. Prije Minas Morgul.Website banda: Jos nista.Utjecaji/Inspiracija: Black Sabbath (alpha i omega), Therion, Cradle of Filth, At the Gates, Behemoth, Dimmu Borgir, Pungent Stench, Vintersorg, Amon Amarth, Burzum.Glazbeni stilovi/žanrovi: Black/Death metalO meni: Sviram sedam godina, dva stupnja Rock Akademije (1 god.), osnovna glazbena skola (3 god.), solo (3 god.). Maturant sam X. gimnazije u Zagrebu, planiram upisati FER slijedece godine.

#42 carpe.diem

carpe.diem
  • Members
  • 26 posts

Vrijeme objave: 02 Studeni 2004 - 14:50

Ime: Ivan HavidićDob: 16Trenutačna Oprema: Ernie Ball Music Man 7-string John Petrucci signature, Fender Blues Deluxe 100W, Line 6 Spider 2 75W, Korg Toneworks AX1500G Modeling Signal Processor. Još imam i Gibson SG Standard (67. god.)Prijašnja oprema: Imao sam a i još uvijek imam Epiphone Flying i Epiphone Les Paul Special, a imao sam i Vox AC30.Oprema Snova: Pa još ne znam koja jer ju nisam još pronašao.Trenutačni/prijašnji bandovi: TNT. To je u biti jedini bend koji je izdržao dovoljno dugo da bi imao ime. Trenutačno nemam bend.Website banda: N/AUtjecaji/Inspiracija: Pa najveća inspiracija mi je Dream Theater (John Petrucci), ali također i Joe Satriani, Steve Vai, Jimi Hendrix, Ritchie Blackmore, Joe Pass, Pat Metheny, Tommy Emanuel, Eric Clapton, Al DiMeola, Steve Lukather, Kirk Hammett i Dimebag Darell.Glazbeni stilovi/žanrovi: progressive metal, jazz, blues, klasika, rock.O meni: Živim u Zagrebu i idem u srednju glazbenu školu (2. srednje). sviram klavir 9 godina. Uz to sviram i gitaru već 3,5 godine.

#43 Slider

Slider
  • Members
  • 140 posts

Vrijeme objave: 19 Studeni 2004 - 19:19

Ime: Ivo PejkovićDob: 16.5Trenutačna Oprema: Ibanez Gax 30, Alesis Guitar FX multiefekt, home made razglas 2X 200WPrijašnja oprema: kopija Telecastera iz 1970tih, home made pojačalo 25WOprema Snova: Gibson Les Paul Supreme i ostalo isto što i sad imamTrenutačni/prijašnji bandovi: radi sa na nečemuWebsite banda: /Utjecaji/Inspiracija: SlashGlazbeni stilovi/žanrovi: Hard Rock, MetalO meni: Živim u Rijeci. Treniram atletiku, i sviram gitaru oko 10god, 7 akustičnu, i 3 električnu.

#44 Carcass

Carcass
  • Members
  • 109 posts

Vrijeme objave: 19 Studeni 2004 - 19:44

Ime:Sandro Prskalodob 16Trenutačna oprema Fender Stratocaster made in Mexico,istoimeno pojačaloPrijašnja oprema Akustara ;DOprema snova Zasad zadovoljan s ovimTrenutni/prijašnji bendovi N/AUtjecaji/inspiracija Chuck Schuldiner,Jeff Loomis,Michael Amott,Bill Steer...Glazbeni stilovi Metal,hard rock,klasikaO meni Živin u Splitu,sviran tek 7 mjeseci,nisan loš za početnika

#45 Mike Romeo

Mike Romeo
  • Members
  • 3 posts

Vrijeme objave: 22 Studeni 2004 - 16:56

Ime: Ivan BukovacDob: 17Trenutačna Oprema: Slammer(jeftina kopija kramera) sa nekim jadnim floy:dom koji se stalno rastimava pa ga ni nekoristim,Marshall MG30dfxPrijašnja oprema: n/aOprema Snova: neki ibanez,jackson...bilo koja kvalitetnija gitara koja mi odgovara i koja je mekana,boss mt-2,neki marshall od 60watt-iTrenutačni/prijašnji bandovi: trenutno heavy-power band sa malom dozom progressive,jos nemamo imeWebsite banda: n/aUtjecaji/Inspiracija: david shankle,dave murry,mike romeo,petrucci...Glazbeni stilovi/žanrovi: heavy,power & progressive O meni: sviram aktivno 6mj. i dosta sam zadovoljan sa napretkom pogotovo u zadnja tri mijeseca kad vec polako mogu skidat neke solaze

#46 Warlock

Warlock
  • Members
  • 143 posts

Vrijeme objave: 22 Studeni 2004 - 22:26

Ime:Bruno TuškanDob:15Trenutačna Oprema:B.C.Rich Warlock,Marshall AVT50,Oscar Schmidt OG-2M,Fender DG-5,Lucida AXL-5207Prijašnja oprema:Career Stratocaster.Career pojačalo 15wOprema Snova:Gibson les Paul Custom i Marshall MF 350 glava i marshall boxeviTrenutačni/prijašnji bandovi:trenutno tražim bendWebsite banda:N/AUtjecaji/Inspiracija:Utjecaji deep puprle i sabbathi, a inspiracija HendrixGlazbeni stilovi/žanrovi:Metal,RockO meni:iskompleksirani tinejđer pun nade i snova

#47 broken face

broken face
  • Members
  • 574 posts

Vrijeme objave: 23 Studeni 2004 - 00:20

Ime: damjanDob: 17Trenutačna Oprema: crveni Strat Skvajer crafted in čajna i neko stinger pojačalo od 30WPrijašnja oprema: neka stara akustična od starogOprema Snova: neki jaguar, il' čak jag-stang + neki bigmuff, neki dobar wah, neka prljava distorzija, a može i flanger ili čak i Roger Mayer tonebender fuzz box i takve neke gluposti s kojima bih experimentirao.E, da. Volio bih si ugradit u gitaru ono čudo što je imao Page. Ono kad ti se raštima gitara ili poželiš drugi tuning i samo pritisneš gumb i you can say farewell to raštimanost jer ti se sama naštima ;).Samo što ta ugradnja dođe oko 4000 dolarčića ;) :'(Trenutačni/prijašnji bandovi: ma koji bendWebsite banda: ma koji bendUtjecaji/Inspiracija: Sonic Youth, Big Black, Pink Floyd, Pixies, Deep Purple, Mudhoney, Butthole Surfers, Nick Cave( i loše sjeme), Meat Puppets, Husker du, Creedence CR, Bad Brains, Beatles, Minutemen, Nirvana, Doorsi........i poneka indijska i japanska glazba.Glazbeni stilovi/žanrovi: sviram šta mi dođe O meni: iz rijeke sam i već negde godinu dana sviram gitaru i tražim neku budalu/e :-* s kojima bi stvarao prekrasnu buku( a može i muziku ako je potrebno). Bio sam našao već nekog bubnjara i bassistu, ali se ispostavilo da se ne kužimo ni kurca. Tako da je svako krenuo svojim putem.šmrc. ::DInače, u slobodno vreme rišem, pišem, pijem, plačem, trgujem djecom, upotpunjujem svoju kolekciju CD-a/kaseta, drogiram se, kradem oznake sa auta, mjenjam žarulje, ono, sve što rade mladi ;)

#48 kekec

kekec
  • Members
  • 1175 posts

Vrijeme objave: 27 Studeni 2004 - 15:52

Ime: MarioDob: 15Trenutačna Oprema: Sx telecaster vintage handmade, suzuki neka prastara el. gitara, i VOX Pathfinder 15 i mali indijski bubnjicPrijašnja oprema: Mala plasticna gitara iz sve po 8 sa 4 plasticne zice koje sve zvuce jednako jer su bile spojene pa kad bi zateza jednu zatezale bi se i drugeOprema Snova: pa ja cu bit skroman:- Fender telecaster No. 0001 sa SD STL-3 pickupom, i jedno Orange PojacaloTrenutačni/prijašnji bandovi: N/AWebsite banda: N/AUtjecaji/Inspiracija: Page, Gilmour, ja...Glazbeni stilovi/žanrovi: Rock (Floyd-i Led Zepp. ...)O meni: Ja Mario Beslic Rođen u Splitu iden u Tehnicku skolu Smjer Tehni(Č)mar za mehatroniku itd, itd.

#49 Unknown Hero

Unknown Hero
  • Members
  • 153 posts

Vrijeme objave: 03 Prosinac 2004 - 01:36

Ime: ViktorDob: 16Trenutačna Oprema: Yamaha Pacifica 112..........Prijašnja oprema: Tece i lonciciOprema Snova: Neko svjetsko čudo sa super zvukonTrenutačni/prijašnji bandovi: 0Website banda: 0Utjecaji/Inspiracija: Ekipa oko mene!Glazbeni stilovi/žanrovi: Grunge, rock, metal, heavy metal,...O meni: Živin u st-u. Iden u MIOC. Sviran gitaru kad mi padne na pamet (svako nikad). Pivan....i to je to!

#50 agrzan3

agrzan3
  • Members
  • 89 posts

Vrijeme objave: 04 Siječanj 2005 - 19:04

Ime:  Ante Dob: 16Trenutačna oprema: Epiphone Les Paul, neko vrime san svira na tuđen Gibson Les Paul-u!!!, Boss DS1, Epiphone Studio 10s.Prijašnja oprema: -------Oprema snova: Gibson Les Paul sa Seymour Duncan Alnico 2 pro hambuckerima, iste pedale i Cry Baby Wah-Wah, neki Marshall!Trenutačni/prijašnji bandovi: Elektro PomidoriWebsite banda: ---Utjecaji/inspiracija: Slash, Becker, May, Jeff Beck, Chuck Berry, Iron Batterfly, Page, Gilmour...Glazbeni stilovi/žanrovi: Rock, Hard Rock, dašak Metala...O meni: Živim u Zadru, idem u 2 razred Tehničke škole, ozbiljno sviram oko godinu dana prije toga je bila samo svirka na pijankama, živim za gitaru...

#51 Vice

Vice
  • Members
  • 807 posts

Vrijeme objave: 04 Siječanj 2005 - 19:31

Ime: Vicko FranicDob: 18Trenutačna oprema: Squier Stratocaster (made in Korea ;D), Crate 12 W pojacaloPrijašnja oprema: Akusticna gitara,mandolina ???Oprema snova: Pa neki Fender, samo da je originalniTrenutačni/prijašnji bandovi: duet koji nije moga bit band kao duetWebsite banda: ---Utjecaji/inspiracija: Metallica,Maiden,Beatles,Deep purple,ACDC... Glazbeni stilovi/žanrovi: Rock, Hard Rock,MetalO meni: Živim u Solinu, gradevinska skola, u slobodno vrijeme obicno buljim u komp i sviram gitaru...

#52 element

element
  • Members
  • 45 posts

Vrijeme objave: 06 Siječanj 2005 - 18:18

Ime: MarioDob: 18Trenutačna Oprema: Yamaha apx-5a; Yamaha RGX; Fender Squier; Yamaha Live ar-1500 (pojacalo); zoom 505Prijašnja oprema: /Oprema Snova: Da si sam napravim cutom po svojim željamaTrenutačni/prijašnji bandovi: /Website banda: /Utjecaji/Inspiracija: Svi kaj nekaj znaju, u zadnje vrijeme dosta SantanaGlazbeni stilovi/žanrovi: RockO meni: Nikaj posebno, sviram da prođe vrijeme i da se bolje osjećam, pomaže za živce

#53 Tomo M

Tomo M
  • Members
  • 2761 posts

Vrijeme objave: 06 Siječanj 2005 - 18:53

Ime:Tomo MiladinovićDob:  18Trenutačna Oprema: Gibson Les Paul Standard, Vantage VS600, Fender DG20 poluakustična, Yamaha klasična, pojačalo Kustom KGA65, 4x10 box, pedale boss od-2, ce-3, cry baby wah, i posudjene dd-5, ac-2, cs-3,hrpa kablova i tako malo pizdarija... :) Prijašnja oprema:Squier strat, €piphone les paul custom, pojačalo Peavey rage 15, marshall jackhmmer, zoom 707,  i još par pizdarijica  :)Oprema Snova: još bi volija imat nekog vintage strata sunburst boje,  i neko dobro pojačalo tipa messa ili marshall prije svega jcm800 ili rectrifiera nekog.... al ne zamaram se toliko šta bi volija imat. kupujem po svojim mogučnostima i rado dajem pare na opremu. :)Trenutačni/prijašnji bandovi:kantunals, mini klub, i sada the neptoonesiWebsite banda:nemaUtjecaji/Inspiracija:ima ih masu....kao važnije bi izdvojia tatu Hendrixa, Pagea, Blackmorea, Gilmourea i sada mi najdražeg  Mr.  John Frusciantea .......ima razdoblja kada mi se neki gitaristi svidjaju tipa petrucci i takvi  al to me pusti.... sve ovisi o vrimenu.... ::)Glazbeni stilovi/žanrovi:   Rock, Blues/Rock, Hard rock, i dosta me puca alternativa i nojz u zadnje vrime....O meni: prosječan momak malo jači, idem u 4. razr. turističke škole, iz Tučepi dolazim 10 g živio u švedskoj, obožavam muziku i svirat, sve, bubnjeve, bas, klavir al obožavam gitaru nju sviran nešto manje od 5 godina i to je to... :)

#54 stereo sanctity

stereo sanctity
  • Members
  • 11 posts

Vrijeme objave: 13 Siječanj 2005 - 15:35

Ime: kling klangDob: 28Trenutačna Oprema: Instrumenti: Fender Jazzmaster CIJ, Squier Strat Affinity Sunburst, Squier Strat Affinity White, Star X, Roland Juno 6, Korg Rhytm 55Efekti: Boss CS-3, MXR Blue Box, ProCo Vintage Rat, Ibanez Tube King, Sovtek Big Muff, MXR Phase 90, MXR Flanger, Boss DD-3, EHX Pulsar, EHX Memory Man Deluxe, ADR electronics Analog Delay, MXR Distortion+Pojacala: Fender Twin Reverb 135W '82, Fender Frontman 25wOprema Snova: trenutacna oprema + Fender Telecaster '72 DeluxeTrenutačni bandovi: Mutual of Omaha, Kimiko, Static, Das FahrradUtjecaji/Inspiracija: Can, SY, Stereolab, Acid Mothers Temple, Mogwai, GYBE!Glazbeni stilovi/žanrovi: noise-pop-post-psycho-rock

#55 ikova194

ikova194
  • Members
  • 91 posts

Vrijeme objave: 24 Siječanj 2005 - 23:16

Ime: Igor KovačićDob: 18Trenutačna Oprema: Garrison AG200CE, Ibanez Troubadour TA35Prijašnja oprema: Yamaha C40, Ibanez AW10CEOprema Snova: Ibanez Euphoria EP7 (Steve Vai signature), Fender Telecaster bijeliTrenutačni/prijašnji bandovi: "Niš' od toga"Website banda: N/AUtjecaji/Inspiracija: Tommy Emmanuel, Eric Clapton, StefanovskiGlazbeni stilovi/žanrovi: Blues, Rock, Klasika, PopO meni: Živim u Zagrebu. Idem u elektrotehničku školu. Gitaru sviram oko dvije i nesto godine i tak... :)

#56 JAG

JAG
  • Members
  • 123 posts

Vrijeme objave: 18 Veljača 2005 - 22:20

Ime: Jagor BlažićDob: 17 godinaTrenutačna oprema: ibanezgsa60, elgita(?), music man sub 1, mengeš melodija i greco (klasične), peavey backstage plus, danelectro distorzijaOprema snova: neki music man ala steve morse, marshall jcm 200w, lampaš, Prijašnji bandovi: nightfall, novi u osnivanjuWebsite banda: nemaUtjecaji/inspiracija: van halen, deep purple, steve morseGlazbeni stilovi/žanrovi: blues, rockO meni: ukratko; živim u zagrebu, idem u gimnaziju, sviram gitaru oko 4 godine...

#57 borna__punx

borna__punx
  • Members
  • 41 posts

Vrijeme objave: 20 Veljača 2005 - 14:13

Ime: Borna Molnar ErhatićDob:13gTrenutačna oprema: električna Ibanez(neznam koji model), aukustična melodia mengeš (ex-yu)-duplo starija od mene,Ibanez 15 watno pojačalotrenutačni bed: u osnivanjuUtjecaji/inspiracija: Mick jones,Joey ramone i tak uglavnom punk gitaristiŽanr: Punk/rockO meni: živim u varaždinu, pa sviram gitaru 5 meseci i ide mi prilično dobro, sviram uglavnom jednostavne stvari uglavnom od ramonsi i sex pistolsi...

#58 Fuzzy

Fuzzy
  • Members
  • 1 posts

Vrijeme objave: 23 Veljača 2005 - 23:25

Ime:Luka AlačDob:21(ubrzo)Trenutačna oprema:Ibanez RG 770 w EMG 89 & EMG SA, Epiphone Les Paul Limited edition, Digitech RP6 procesor, Marshall VS100Prijašnja oprema:Korg AX1G Procesor, Ibanez TS9, Ibanez PL5Oprema snova:Mesa Boogie F-100, Digitech GNX4Trenutačni/Prijašnji bendovi:Les Miserables (tek u začetku), Rusvaj (trebamo samo promijeniti ime), ex:Toilette seet, raznorazna sviranja tokom srednje školeWebsite banda:U izradi (za oba benda)Utjecaji/inspiracija:NOFX, System of a down, The mighty mighty bosstoness, Less than Jake, Reel big fish, Sublime, Ska-P..........Glazbeni stilovi/žanrovi:Punk rock, ska, metal, reggae...O meni:Previse lijen da bi vise tipkao... ;)

#59 bL@dY_joKeR

bL@dY_joKeR
  • Members
  • 9 posts

Vrijeme objave: 04 Ožujak 2005 - 17:12

Ime:Dražen PopovićDob:17Trenutačna Oprema:Čajavec GA-"neki broj,ne sjećam se" 100w, ručno isfušaren "Femder Stratofaster"(500 kn), dolazi mi iz Njemačke Fender StratocasterPrijašnja oprema:Dvije žlice i tanjurOprema Snova:Fender Stratocaster, Gibson SG ili Les Paul(bilo koji), bass ibanez k-5, jedan Ampeg (onako reda radi) ili Messa Trenutačni/prijašnji bandovi:[Limp Bizkit, Korn, Slipknot, R.A.T.M, Machine Head, Soulfly, Hatebreed, Biohazard, Dog Eat Dog, Ac-Dc, Dire Straits, Metallica, RHCPUtjecaji/Inspiracija:Logan(MH),Tom Morello(RATM),Head i Munky(Korn),Wes Borland(LB)Glazbeni stilovi/žanrovi:New Age Metal, Hardcore, RockO meni:Iz Pule sam, sviram dvije godine električnu gitaru, godinu dana sviram bas.Sviram u Pulskom HC bendu SPOILED I.Q. (bas), također sviram gitaru u Pulskom HC bendu BADLUCK te još sviram gitaru u još neimenovanom bendu 

#60 kiff

kiff
  • Members
  • 14 posts

Vrijeme objave: 14 Ožujak 2005 - 23:16

Ime:BorisDob:17 i poTrenutačna Oprema:Fender Stratocaster (squier ;D ),boss overdrive/distortion,yamaha 10w pojačaloPrijašnja oprema:fender akustična gitara i maršalovo pojačalo od 2W ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D (stvarno!)Oprema Snova:pa šta ja znam...Gibson Les Paul ili neki orginal fender,neko jače pojačalo i par pedalica ili može neki malo bolji multiefektTrenutačni/prijašnji bandovi:imao sam bend,basistu i ujedno pjevač ;D,gitarist ;D i bubnjar i ja ;) gitarist ali nije išlo!sada taj bubnjar i ja tražimo mjesto sa svirat a za to vrijeme ja i frend sviramo kod njega.Website banda:------------Utjecaji/Inspiracija:guns'n'roses,deep purple,ccr,queen,led zeppelin,pomalo i pink floyd,nirvana,dire strates......ma ima još al mi se neda nabrajati...Glazbeni stilovi/žanrovi:pa neki rock malo metala i tako...O meni:...eto živim u rijeci,idem u tehničku školu,sviram oko god i po,jebem se sa školom,igram nogomet i volim dosta popit i zapalit koju pljugu ;)!

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.