Jump to content

Slika
- - - - -

Sting

• Please log in to reply
60 odgovor(a) na ovu temu

#1 drumania

drumania
  • Members
  • 313 posts

Vrijeme objave: 26 Kolovoz 2004 - 19:09

Evo, već par dana slušam intenzivnije Stinga i mogu reć da mi se sve više sviđa!Šta reć?

#2 lizard king

lizard king
  • Members
  • 41 posts

Vrijeme objave: 30 Kolovoz 2004 - 15:14

stinga vec duze slusan...iman i ovi novi album al mi jos nije lega...daleko najbolje stvari su mi na fields of gold...moon over bourbon street(neznan jel uopce njegovo)fields of goldrussians....i tako....dobar je skroz...neki cudan zvuk pase u svaku priliku...dobar je i onaj album brand new day

#3 Shayla

Shayla
  • Members
  • 28 posts

Vrijeme objave: 04 Rujan 2004 - 23:39

hm...iskreno stinga samog nisan slušala , samo san vidila ovu jednu pismu sa nekon ženskon, šta se vrti po tvu. al zato mi se sviđa POLICE ! :D

#4 Viktor

Viktor
  • Members
  • 377 posts

Vrijeme objave: 05 Rujan 2004 - 15:12

Evo, već par dana slušam intenzivnije Stinga i mogu reć da mi se sve više sviđa!Šta reć?

Novi albumi me nerviraju...previse experimentira!Najdrazi album mi je The Dream Of The Blue Turtles...ono nekako je vise..hm kako da se izrazin...Police-ičan ;D Ta mi je definitivno najdraza njegova era.,jebote koji samo ljudi sviraju s njim na tom albumu...ussss...Darryl Jones,OMAR HAKIM,Branford Marsalis,Kenny Kirkland

#5 Guest_AjsParadajs_*

Guest_AjsParadajs_*
  • Guests

Vrijeme objave: 06 Rujan 2004 - 12:09

Ma nema do Police-a, iskreno, od Stinga otkad snima samostalno mi nijedna bas pisma nije ekstra, a kad ga vidin kako se u onoj pismi natiže sa Craig Davidon...gey

#6 Buffy

Buffy
  • Members
  • 27 posts

Vrijeme objave: 07 Rujan 2004 - 03:27

Ma nema do Police-a, iskreno, od Stinga otkad snima samostalno mi nijedna bas pisma nije ekstra

Iako mi je Police takodjer drazi, od Stinga mi je apsolutno genijalna stvar "Desert Rose". 8)

#7 DoubleShot

DoubleShot
  • Members
  • 111 posts

Vrijeme objave: 27 Listopad 2004 - 16:37

Nevolim Stinga solo...The Police je prava stvar..ono..jebena Institucija covice.smatraju se jednim od najutjecajnijih bendova ikad..pa se ti misli cija baka crnu vunu prede..

#8 maskirani_osvetnik

maskirani_osvetnik
  • Members
  • 351 posts

Vrijeme objave: 02 Studeni 2004 - 00:43

Ma nema do Police-a, iskreno, od Stinga otkad snima samostalno mi nijedna bas pisma nije ekstra, a kad ga vidin kako se u onoj pismi natiže sa Craig Davidon...gey

;D ;D ;Dtko sting ili david?

#9 Trinity

Trinity
  • Members
  • 117 posts

Vrijeme objave: 21 Studeni 2004 - 23:26

Skroz dobar iako mi je bolja Police.A njegove pisme koje su mi dobre: Englishman in New York i Desert Rose.

#10 maybe

maybe
  • Members
  • 19 posts

Vrijeme objave: 17 Siječanj 2005 - 20:10

ENGLISHMAN IN NEW YORK mu je najbolja pisma.a draga mi je i ROXANNE.sviđa mi se kako su izveli tu pjesmu u filmu sa nicole kidman,moulin rouge!!!ako niste gledali pogledajte,jer film je presavršen :)

#11 SandRob

SandRob
  • Members
  • 1305 posts

Vrijeme objave: 17 Siječanj 2005 - 23:07

dvi prve ploce od police su nesto najuzbudljivije u povijesti popularne muzike. minimalisticki, zestoki aranzmani. sve stvari - jedna bolja od druge, a oni trojica ne zna se ko je bolji. stingov visoki kresteci glas pun mladenacke energije i bunta, melodicne bass dionice, andy summers fantastican gitarista, naizgled jednostavan ali jako mastovit ritmicar, stewart copeland bubnjar sa milijun cinela i cinelica, jedan od najopriginalnijih bubnjara u rock muzici uopce, bubnjar koji je konponira ritmove i koji je (po meni) utica na mnoge bubnjare a kod nas najvise na leinera. opcenito se u azri cuje veliki utjecaj police - miso hrnjak je dosta slican stil ima ko sting, a ni stulic ni bi iznimka.njihovu muziku nazivali su 'white raggae' iako se tu culo dosta uticaja i punka (clash), a u to vrime se u engleskoj se pojavila izvrsna, prva ploca ub40 - signing off i paralelno s njima cili fantasticni britanski novi ska sa: madness, selecters, bad manners, bodysnatchers, beat, specials...tesko mi je uopce izdvojit najbolje stvari sa prve dvi ploce od police. nabrojit cu ih tek nekoliko koje mi prve padnu na pamet: roxanne, born in the fifties, be my girl, contact, bad's to big without you, reggatta de blanc, walking on the moon, next to you, so lonely.... ma kraj svita... jaaako dobar i uticajan band... naravno, slusa san i kasnije ploce od police i stinga i to sve skupa je bilo ok, ali ni priblizno uzbudjivo ko prve dvi ploce: outlandos d'amour i reggatta de blanc. 8)

russians

meni je ta stvar draga. u njon je uze jednu temu od prokofjeva.Mr. Reagan says we will protect youI don't subscribe to this point of viewBelieve me when I say to youI hope the Russians love their children too 8)bdv: ovo bi tribalo prinit pod 'rock'. ::)

#12 SandRob

SandRob
  • Members
  • 1305 posts

Vrijeme objave: 21 Siječanj 2005 - 14:34

ma, bas sad slusan prve dvi ploce od police - malo obnavjan gradivo. ;Djebate, ovo je kraj svita. svakomu bi priporuci (ko vec nije) da nabavi prve dvi ploce od police, oli neka za pocetak skine recimo: born in the 50's, be my girl, contact, so lonely, on any other day, next to you... ma sto god skinete iz te dvi ploce nemozete falit. 8)

#13 Dottie_Brown

Dottie_Brown
  • Members
  • 90 posts

Vrijeme objave: 18 Srpanj 2005 - 21:38

dobri su mi i Police i Sting, znam dosta stvari al evo od Stinga padaju mi na pamet; Fragile, među najboljima!, Mad about you, Desert rose, Englishman in NY, Fields of gold, Brand new day, Moon over Bourbon street...

#14 ANITA

ANITA
  • Members
  • 313 posts

Vrijeme objave: 25 Srpanj 2005 - 13:43

Ma Sting je genijalan.Police naravno takoder.. ali njih sam se toliko naslusala.. da mislim da je dosta za ovaj zivot. ;DNajomiljeniji Stingov album mi je... Mercury Falling.. strasno pozitivan, inspirativan.. pravo budenje... ali i svi ostali imaju jakih stvari.

#15 Pepy the Killer

Pepy the Killer
  • Members
  • 3104 posts

Vrijeme objave: 14 Prosinac 2005 - 17:38

hehe...ja evo slušan ''Demolition man - live in Verona'' ......pregenijalno :-*..nekužin kako čovjek stigne onako pivat i svirat.....jebate..ka da ima 2 mozga :D

#16 nix

nix
  • Members
  • 328 posts

Vrijeme objave: 24 Prosinac 2005 - 00:20

Meni je Sting ok. Nije loš kako mnogi govore. Melodije su mu dobre, premda katkad suhonjave i dosadne. Njegov album "Brand new day" me ugodno iznenadio. Ocjena: vrlodobar (4) :DNo onaj njegov zadnji ne znam kak se zove nisam čuo, no baš ga nisu ishvalili, no izjava svima omiljenoga kritičara Jutarnjeg lista Aleksandra Dragaša da je Stingov talent obrnuto proporcoinalan sa lovom koju zarađuje (ili tak nešto) je krajnje kretenski. Svi znamo da nije Sting neko čudo od djeteta, no da ima dobrih pjesama- IMA! A ovakve glupe kritike od tih snobova iz novina zbilja mi idu na neko mjesto. >:D

#17 xanax

xanax
  • Members
  • 42 posts

Vrijeme objave: 27 Prosinac 2005 - 14:31

meni se onaj njegov fragile, koji je tako bio dobar, a kad je smiksao zvukove 11. rujna i sve to, tak zgadio

#18 crazy horse

crazy horse

Administrator

• Administrators
  • 2276 posts

Vrijeme objave: 27 Prosinac 2005 - 14:36

Meni je Sting ok. Nije loš kako mnogi govore. Melodije su mu dobre, premda katkad suhonjave i dosadne. Njegov album "Brand new day" me ugodno iznenadio. Ocjena: vrlodobar (4) :)No onaj njegov zadnji ne znam kak se zove nisam čuo, no baš ga nisu ishvalili, no izjava svima omiljenoga kritičara Jutarnjeg lista Aleksandra Dragaša da je Stingov talent obrnuto proporcoinalan sa lovom koju zarađuje (ili tak nešto) je krajnje kretenski. Svi znamo da nije Sting neko čudo od djeteta, no da ima dobrih pjesama- IMA! A ovakve glupe kritike od tih snobova iz novina zbilja mi idu na neko mjesto. >:D

Probaj smanjiti impresije oko tih novinara i piši svoje komentare. Ne zanimaju me ovdje kritičari, oni imaju svoje mjesto u novinama i na drugim portalima. Piši svoje ako pišeš.

#19 nix

nix
  • Members
  • 328 posts

Vrijeme objave: 27 Prosinac 2005 - 14:42

A gle Crazy Horse, moraš se katkad i osvrnuti na uvriježeno mišljenje društva da bi mogao nešto o nečemu reći. Jer ako ti svi kažu da je nešto smeće, glupo je početi pričati o nečemu da je genijalno kao da si jučer doputovao sa Marsa i ne znaš ništa. Ja imam svoje mišljenje, a da bih nešto bolje pobio, moram navesti i koji to smatraju lošim. Ja ne znam zbilja kaj se ti toliko sekiraš svako malo zbog mene! To mi izgleda nelogičnije nego li pisati o tome što narod misli o nekoj glazbi!

#20 mAnimal

mAnimal

Administrator

• Administrators
  • 1210 posts

Vrijeme objave: 27 Prosinac 2005 - 14:46

Malo iritira što samog sebe postavljaš u ulogu prosvjetitelja i suca.

Category 1
Important Section
O nama
Glazbeni Forum je najveća zajednica glazbenika i ljubitelja glazbe na hrvatskom internetu još od 2003. godine.
Brojimo preko 25 000 registriranih članova.
Pratite nas
facebook Twitter Youtube Feed
Copyright © 2003 - 2016 Glazbeni Forum. Sva prava pridržana.